Je pravdivé tvrzení,že dospělá kráva?

nepije mléko? Dokonce až tak,že radši zdechne žízní?

Nejlepší odpověď
annas

Žádný savec. tedy ani kráva nepijí mléko po skončení kojení. Bylo nepochybně dokázáno, že dospělá kráva mléko nepotřebuje, v horších případech ho nepřijme, nezpracuje, nestráví…
Kráva si v dospělosti vezme trávu. Další věc, jediný člověk umí od dospělé krávy mléko získat – podojit ji.

Další odpovědi
Děda Louda

Je. Mléko savců je přeci mléko mateřské.

bolak

annas: já tě jenom poopravím „podojit ji, anebo se z ní napít“

annas

Časy se mění a lidé s nimi. Co bylo dávno, už není …

Čin dobře, peklem se Ti odmění …