Lgee

Je pravděpodobné že se do konce letošního roku změní v čr nebo celé eu režim?

Odpovědi
zjentek

Proč by měl? Vždyť VŠICHNI konzumují! Je zde snad nějaká skupina, která zoufale nemá přístup ke zdrojům? Která? Socani mají utrum, bo je převálcoval p. Babiš svým spravedlivým pravolevým přístupem no a Charta 77? Tak ta se nasytila už někdy před třiceti lety… tak kdo. Mafii v pravém slova smyslu nemáme, jen ubožáky. Prostě ty, který nemaj strach z důvodu absence skutečné mafie a tak žerou a žerou co to dá, dokud to dá. Takže všichni „črdelští ocásci“ jsou happy, mrkni například k Pirátům. Český občan by nejprve musel získat zpět ztracenou důstojnost, aby měl sílu nastolit důstojný režim, toť nepopiratelné.

mosoj

Myslíš jako že vznikne království nebo císařství? Prohloubí se chaos a násilí, to možná ano. Třeba vznikne prvobytně pospolná společnost. Nukleárních náloží je na to víc než dost.

Vojta24

Velmi nepravděpodobné, změna režimu v nějakou nedemokratickou polototalitu by nám prakticky mohla stopnout přísun €ček z evropských fondů. Na evropské úrovni teď zástupci členských zemí jednají o tom, jak takový princip do dotačních programů evropské unie dostat, pokud by země nedodržovala základní demokratické principy, svobody, nezávislost soudnictví a podobně, jednoduše by z dotačních programů byla vyloučeni. Je to logické, proč by evropská unie měla dotovat diktátory, že ?

Zásadní změna režimu v celé EU je pak prakticky nemožná, demokracie v klíčových členských zemích jsou velmi stabilní. Ohroženy jsou spíš v poskomunistických menších zemích, ve kterých senioři inklinují ke starým časům pod diktátem sovětů, nejsou na svobodu zvyklí a vlastně ji ani nechtějí.

elkon

Opět „chytrý“ dotaz, k tomu ani nemá cenu cokoli namítat.

Hufnágl

Tatínek vám vyhlásí válku.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ilfgwD_dMKg

aliendrone

ANO, chystá se změna režimu. Nový režim zavede nejbrutálnější opatření a postihy vůči kreténům s mnoha nicky na jednom sajtu, pod kterými pokládají vrcholně debilní otázky a ani se neobtěžují dát respondentům za jejich námahu palec. Což mi přijde jako rozumný počin, který uvítám. ;) :D :D

Kryšpín

Jedině Vojta se svoji rudou družinou by mohl začít hlásat o jiném Ismu pod ochranou obranného paktu NATO, na př. Ismus bez exekucí, bezdomovců, milionářů za ochranu hořící planety, ve prospěch aktivistů, zelených mužíků a pod. Kovaný osmašedesátníci by začali vzpomínat na soudruha Dubčeka a jeho partu o jiném Ismu ve Varšavské smlouvě , nevím jak by to dopadlo, rozdělená část národa by jásala druhá část psala stezky a žádala o pomoc do Bruselu.

Kryšpín

Vojta24 máte pravdu, největší problém jsou senioři proto by vláda měla pustit volně čínský výrobek do oběhu tzn promořit a promořit trochu by se republika pročistila a mladá generace umí daleko lépe zacházet a ovládat demokracií, když máme problém dáme si šluka, nebo jonta problémy vyřešíme.