jirka F

Je pravda, že ženy nechtějí hodné kluky?

Toto téma by mně docela zajímalo.

Nejlepší odpověď
annas

c) mám jinou odpověď

Spíš bych řekla dívka x chlapec, nebo žena x muž.

1. Myslíte, když se ženě narodí kluk?

Řekla bych, že důležité je, aby dítě bylo zdravé. Možná chlapci mají snazší život než dívky.

Vychovat „hodného“ chlapce je někdy náročné, pokud nemá doma vzor. V tomto případě matky chtějí hodné chlapce i dívky.

Je to individuální. Co vím, většina rodičů je ráda, když má kluka i holku.

Někdo to má opačně. Zda se narodí holčička nebo chlapec, záleží na načasování pohlavní styku. Vysvětlovala jsem v otázce.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rozhoduje-zda-se-narodi-holka-nebo-kluk

2. Pokud myslíte partnera. Je to individuální.

Ale platí, že vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

Kdo je hodný chlapec, záleží na tom, jak to dívka vidí. Možná ten hodný je nesmělý, nesamostatný, nic nezařídí, takže v něm dívka necítí ochranu. Taková „bábovka“.

Prý hodní kluci nejsou sexy. Někdy jejich partnerka neví, co chce. Třeba vyžaduje, aby jí muž denně vyznával lásku, nosil květiny, zval na romantickou večeři atd. Ale když muž plní přání ženy, začne se žena nudit. a hledá muže, který vede podle ní vzrušující život.

Kdo chce kam, pomozme mu tam.

Další odpovědi
Funna

c) mám jinou odpověď

naopak ženy chtějí hodné muže, na které se dá spolehnout, ale v duchu touží i po těch grázech a frajírcích, co nejsou vhodní pro rodinný život, protože dělají jen alotria…
u mladých dívek je to naopak, protože ještě netouží zakládat rodinný krb..
takže shrnuto – ideální partner pro všechny je společenský chlap a tak trochu frajírek (aby druhé záviděly), ale zároveň to musí charakterní a zodpovědný muž, který zabezpečí rodinu…jenže takový neexistují…bo­hužel… .-)

paul1

c) mám jinou odpověď

Hodně žen má rádo takové ty „chlapské typy“, trochu násilnické, ale když si je vezmou a potom dostanou nakládačku, tak už přemýšlí jinak.

Drap

c) mám jinou odpověď

Má jiná odpověď na tvou otázku je nezveřejnitelná.

Kepler

a) ano, protože

Budu odpovídat na variantu „partnerský vztah“. Není to samozřejmě pravidlo, ale ženám často víc imponují muži typu „drzý, sebevědomý hajzlík“. Zřejmě mají za to, že je to ten správný macho, vedle kterého se cítí více v bezpečí.

RyuzakiKate

c) mám jinou odpověď

Ono je to logicky opodstatněné evolucí pohlavního rozmnožování. Budu pokukovat po takových mužích, po kterých pokukují (a množí se s nimi) i ostatní ženské, protože je to zřejmě důkaz nějaké úspěšnosti a pravděpodobně i dobré reprodukční schopnosti. Také to může být záruka, že s takovým mužem budou mít i pěkné děti, které budou mít kvalitní geny a budou rovněž úspěšné.

Mimo evoluční biologii – tuhle otázku jsem slyšela i četla několikrát. Proč je pokládána? Jednoduše, hodnej chlap často znamená blbej chlap, kterej sebou nechá zametat a splní ženě, co jí na očích uvidí a schválil by jí i třetí světovou. To je jasný, že se pak začneme nudit. Ideální je, aby chlap byl pohledný gentleman, který se umí zastat slabších, případně se dobře postarat o domácnost a děti, ale v posteli umí „vyprášit kožich“! Jen chlapi to stále né a né pochopit :)

zjentek

b) ne, protože

…já bych ti řekl, co chtějí a nechtějí ženy. Jenže to první není publikovatelný.

Jcas

c) mám jinou odpověď

Problém spočívá v tom, že žena neví co chce. Ony sice chtějí hodného, ale přituhují je ti druzí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.