Avatar uživatele
VeRe1983

Je pravda, že smrt udušením při oběšení na klice trvá stejnou dobu jako když si člověk zlomí vaz klasickým oběšením?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789 před 3320 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Slecna 007

Kamarádka se oběsila. Ne na klice, ale na trámu. Dle koronera to muselo trvat velmi dlouho (desítky minut) a rozhodně to nebylo rychlé a bezbolestné, jako při zlomení vazu. Snad to neřešíš jako akutní problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Myslím, že bys neměl klást takové otázky a napřed si to vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeVovič

LOL…omlouvám se, toto fakt nevím, nemám to odzkoušené…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
midlajs

Zlomeny vaz je okamzita smrt, ne? Kdezto duseni trva tri a vice min.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Divím se, že dneska má někdo ještě morbidní myšlenky. Odpovědi jsou ano, ne. Jedna z nich je správná. Je to pro tebe tak důležité?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VeRe1983

V podstatě o tom přemýšlím už několik měsíců. Ženský, zdraví, nespokojenost s životem a tak celkově. Jen jsem srab, abych se k tomu konečně přinutil, takže zatím přežívám v tom neživotě. Vesměs jsem vyhodnotil tento způsob jako pro nepříliš fyzicky zdatného jako možný, oproti skoku pod vlak nebo podřezání není tak drastický. Jen dumám nad tou metodou, kdybych se chtěl „zhoupnout“ tak bych to musel udětat venku a bude riziko, že mě někdo najde a „zachrání“. Další riziko tohoto je v podobě upoutání na lůžko. Výhoda je v překonání pudu sebezáchovy, v případě skoku není cesty zpět. To na klice pokud se mi hned nezatmí před očima a nepůjdu do mdlob si to můžu přeci jen rozmyslet kvůli pudu sebezáchovy. Což není ideální.

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Pokud máš 3. stupeň invalidity a ženský nic moc, tak to samozřejmě stojí za prd, ale ne na tolik, aby si člověk hodil mašli. Věděl bych o zajímavé nenáročné činnosti, která může člověka bavit. Když tak se ozvi.

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VeRe1983

Docela je to důležité, jinak bych se neptal. A dnešek je myslím ohledně takových otázek zcela stejný jako včerejšek anebo zítřek.

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VeRe1983

Při zlomení vazu není žádná agonie, nic? Četl jsem na tohle téma hodně článků a moje dojmy jsou celkem smíšené. Vždy jsem myslel, že udušení je dost trýznivé, ale co jsem přečetl tak po pár sekundách člověk stejně upadne do bezvědomí, takže je to vcelku jedno. Zatímco když ten pokus o oběšení zlomením vazu zmrší, může skončit jako ležák.

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek