samicek333

Je pravda, že sám sebe člověk necítí?

Když je například spocený a páchne potem, tak že ho cítí lidé okolo něj, ale on sám sebe necítí?

Nejlepší odpověď
mosoj

O mně to neplatí. Já se cítím !!!
Doplňuji:
Jinak se cítíte také, Jenom si ny ten odér zvyknete.

Další odpovědi
hanulka11

ano je to pravda a zrovna tak je to s parfémem ty jsi na jeho vůni zvyklá tak ho necítíš

WeeBear

Konkrétně když se zpotím se cítím snad jako první. 🙂

.. Naopak třeba když používám deodoranty, nebo voňavky, tak se po čase skutečně cítit přestanu, ale ostatní to cítí. 🙂

briketka10

asi to pravda nebude,když se ráno umyju,použiju Rexonu,a je opravdu velké vedro,musím ji použít ještě jednou..