Rokio

Je pravda, že polovzdělanec je ten, kdo má nedokončené vzdělání?

Pokud někdo šel po základce na učňák, nebo střední školu s maturitou a nezískal diplom o ukončeném vzděláním, tak je polovzdělanec?

Je i polovzdělanec osoba, která nedokončila vejšku?

Odpovědi
FandaLanda

Jsem přesvědčen, že ten, kdo nedodělal SŠ, učňák či dokonce VŠ, tak není polovzdělanec. Tato otázka je naprosto retardovaná.

Drap

Neni to pravda

cappuccino

Priznam se, ze slovo polovzdelanec slysim poprve!!
Bud ma nekdo zakladni vzdelani, stredni skolu, nebo VS. Pokud nekdo nedodela VS, porad ma stredoskolske vzdelani.
O co ti vlastne jde? Tvoje otazky postradaji logiku!!