marťa382

Je pravda, že ovce produkují methan? Kde se o tom dočtu víc?

Zkoušela jsem to do vyhledávače napsat různě, ale nemůžu najít žádný dobrý článek. Pokud byste něco o tom věděli, byla bych moc ráda za všechny odkazy, popř. nějaké informace vlastními slovy.
Moc děkuji.
Opravdu jsem zkoušela napsat: ,,ovce a methan´´ nebo ,,produkují ovce methan´´ nebo ,,ovce a produkce methanu´´ a nic jsem nenašla… :(

Nejlepší odpověď
quentos

nejenom ovce, dokonce i my a další živočichové, kteří prdí…

Další odpovědi
www

Ano. Je to pravda. A nejen ony, ale člověk, krávy, psi atd., atd.
Pouze zvolilas nesprávná klíčová slova pro hledání. Chce to trošičku více přemýšlet a pak teprve vyhledávat.
Doplňuji:
Příště zkus hledat třeba „vznik metanu“ ap. a dopracuješ se k výsledkům úplně jiným.

Skeptik

Zvláštní. Já jsem zadal do Googlu „ovce produkují methan“ a hned první odkaz vede na ihned.cz. Nicméně o tom píše i Blesk a celostnimedici­na.cz, takže bych to nebral vážně. Jediný, kdo na tom může pochopitelně vydělat je vegetariánská lobby a podobní šarlatáni.

honza19hk

Metan produkují všichni co prdí. Tzn. i ty a je hořlavý.

mosoj

Pšoukání ne pšoukáním. Horší je to s metanovým ledem !!!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/metanovy-led