mosoj

Je pravda že na „každou svini se vaří voda“ ?

Pokud snad ano, nemohla by to být příčina globálního oteplování ?

Nejlepší odpověď
anonym

Tímhle pořekadlem se většinou ohánějí lidé, kteří jsou líní nebo zbabělí domáhat se svých práv sami vlastní cestou. A globální oteplování prý neexistuje, píše pan Klaus…

Další odpovědi
annas

Slova by mohla platit, kdyby ti dobří neseděli se založenýma rukama. a neříkali si, že to, co by mohli udělat, nemá smysl. Proto voda v oceánu z toho důvodu určitě příliš nestoupne…

anonym

Doufejme!

Lucijej

Kdyby se vařila, bylo by to jenom dobře, ale pochybuju, že opravdu skončí každá.

quentos

to nám nezbude než doufat.
Souvislost s globbálním oteplováním mě teda nenapadla – pokud tomu tak je, tak jen ať se globálně otepluje …

terry

Jestli to je pravda, netuším, ale pevně v to doufám.

Protiva

No to každopádně. A jsem všemi jedenácti pro.
Osobně se radši snažím být volem, než sviní.