Je pravda, že když se udeříte do hlavy, tak vidíte všechny svaté ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

to sa týka svätuškárov, veriacich.

my, normálni ľudia, vidíme hviezdičky.

Další odpovědi
Nuk nuk

Nevím, do hlavy už jsem se majzla v životě už hodněkrát, ale viděla jsem tak nanejvýš černě 🙂 Pokud se mi to povedlo venku, tak jsem sice nějaké lidi viděla, vypadali tedy jako normální kolemjdoucí, ale já se v těch katolických světcích nevyznám, tak kdo ví 🙂

Jikra

Já když jsem se vracel kdysi z oslav svých padesátin tak jsem doma na chodbě utrpěl padoucnici na palici.To byla rána, až se zatřás barák.
Neviděl jsem ani jednoho svatýho a ani anděla strážnýho (ten byl zrovna jinde) ale zato jsem viděl jisker chochol. A ten teda byl.
A kdesi vdáli znělo zřejmě andělské zvonění.

pusinka50

Já před lety hlavou upadla na roh zdi a omdlela jsem. Bylo to na pár stehů v nemocnici, ale žádné svaté jsem neviděla, spíš mi bylo nanic

Hamon

Ne, je to pověra. Bude chybět svatý Petr, který musí hlídat nebeskou bránu.

tatanka

Když Vás někdo kopne do tzv. bižulí, tak je jistě uvidíte a možná dvakrát.

Mamar

Ne není je to blbost jo andělíčku můj strážníčku ťuky ťuky na jámičku xD