zjentek

Je pravda, že kdysi dávali jednotlivý TV seriály jen jeden určitý den v týdnu?

Takže třináctidílný seriál se vysílal třeba čtvrt roku? A to si jako každý fanda seroše týden pamatoval děj předchozího dílu? Ale no tak…

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, ty si to nepamatuješ? Obvykle to bylo v pátek a pak se lidé o tom týden bavili. Byla Nemocnice na kraji města, žena za pultem a jiné a s kamarádem jsme probírali charakteristiku herců a pod. Děj a myšlenka byly jednoduché – postavy charakterní kladas, záporák a napravený záporák Obvykle tam dali nějakou hlášku, která přetrvala až do dnešních dnů. No a majora Zemana už několikrát opakovali a běží to taky každý týden.

Další odpovědi
aliendrone

Si děláš kozy nebo ti došlo gingko? ;) :D :D Tohle se praktikovalo i ještě zkraje po sametové tragifrašce. Nevzpomínáš třeba na X-files?
Taxem zalovil v paměti, eslijako ňák vzpomenu na něco, co již nevystřílel Kelt a tramtadadá > My všichni školou povinní. Jsem prostě úžasně krásný! ;) :)

autacek

Já myslím, že to bývalo obvykle v neděli večer, hned po Nedělní chvilce poezie. Když tedy nepočítám sobotu dopoledne – po Pionýrské vlaštovce, tam byla třeba Sanitka i Major Zeman…

Arne1

V rakouské televizi to bylo dokonce po 14 dnech, typicky v pondělí ve 20:15 detektivky a střídaly se dva seriály. Takže těch 13 dílů vystačilo na půl roku.

nyjono

Kdysi???
A co teď?
To jako, že aktuálně se v TV nevysílají seriály 1× týdně?
Tak mrkni do TV programu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alien (; D; D;

Já si vzpomněl na Tajuplný ostrov! Semsi zaboha vždy po tejdnu nemohl vzpomenout, kde jsou v těch kopcích skovaný ty lejzry! (;

Ametyst

Zjentek: 🙂 Teda já si ale vůbec na žádný televizní seriál nepamatuju! Nejspíš jsem si četla při baterce pod peřinou. Odmalička jsem televizi nějak moc nehltala. 🙂