Avatar uživatele
zjentek

Je pravda, že kdysi dávali jednotlivý TV seriály jen jeden určitý den v týdnu?

Takže třináctidílný seriál se vysílal třeba čtvrt roku? A to si jako každý fanda seroše týden pamatoval děj předchozího dílu? Ale no tak…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Ano, ty si to nepamatuješ? Obvykle to bylo v pátek a pak se lidé o tom týden bavili. Byla Nemocnice na kraji města, žena za pultem a jiné a s kamarádem jsme probírali charakteristiku herců a pod. Děj a myšlenka byly jednoduché – postavy charakterní kladas, záporák a napravený záporák Obvykle tam dali nějakou hlášku, která přetrvala až do dnešních dnů. No a majora Zemana už několikrát opakovali a běží to taky každý týden.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Si děláš kozy nebo ti došlo gingko? ;) :D :D Tohle se praktikovalo i ještě zkraje po sametové tragifrašce. Nevzpomínáš třeba na X-files?
Taxem zalovil v paměti, eslijako ňák vzpomenu na něco, co již nevystřílel Kelt a tramtadadá > My všichni školou povinní. Jsem prostě úžasně krásný! ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Já myslím, že to bývalo obvykle v neděli večer, hned po Nedělní chvilce poezie. Když tedy nepočítám sobotu dopoledne – po Pionýrské vlaštovce, tam byla třeba Sanitka i Major Zeman…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

V rakouské televizi to bylo dokonce po 14 dnech, typicky v pondělí ve 20:15 detektivky a střídaly se dva seriály. Takže těch 13 dílů vystačilo na půl roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Kdysi???
A co teď?
To jako, že aktuálně se v TV nevysílají seriály 1× týdně?
Tak mrkni do TV programu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Alien (; D; D;

Já si vzpomněl na Tajuplný ostrov! Semsi zaboha vždy po tejdnu nemohl vzpomenout, kde jsou v těch kopcích skovaný ty lejzry! (;

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Zjentek: 🙂 Teda já si ale vůbec na žádný televizní seriál nepamatuju! Nejspíš jsem si četla při baterce pod peřinou. Odmalička jsem televizi nějak moc nehltala. 🙂

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek