michalds

Je pravda, že jsou české VŠ volně přístupné pro veřejnost?

Cizí člověk si může přijít poslechnout přednášku libovolné nesoukromé vysoké školy?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně, že jsou přístupné pro veřejnost, to by pak zkrachovali kdyby neměli studenty. A ano můžete si jít poslechnout libovolnou přednášku do vysoké školy (soukromé i nesoukromé) ale jen když mají den otevřených dveří. To už pak záleží čistě na škole kdy a v kolik. Ale jinak tam jen tak někdo přijit nemůže, to by pak mohlo rušit studenty i profesory.