Avatar uživatele
Rokio

Je pravda, že jsem se neuplatnil ve svém oboru?

Jsem sice dělník. To je pravda. Kromě toho ale podnikám a jsem ekonomem.

Pracuji na zkrácený úvazek. Prodávám moderní umění, které jsem si vytvořil, přes internet a v minulosti jsem ho měl ve dvouch galeriích ve městě, kde žiji. Jako ekonom provozuji 3 výdělečné činnosti, které zde nebudu jmenovat, jelikož je to moje soukromá věc. Nevynáší mi to ale málo.

Je tedy objektivní fakt, že žádné znalosti, které jsem nabyl na OA, neuplatňuji v praxi?

Zajímavá 0 před 227 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Podívej se na politiky, kde začínali a kde jsou. A jaké mají vzdělání. Prostě začni na sobě dělat, k tomu je na trhu pár knížek o osobním rozvoji. A navíc, když se rozhoduješ o studiu, tak nevidíš budoucí možnosti no a když jsi dospělý a něco děláš, tak si můžeš doplnit vzdělání třeba dálkově.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

To je subjektivní otázka, která závisí na konkrétních činnostech, které provádíte jako ekonom. Pokud k těmto činnostem využíváte znalosti získané na OA, pak můžeme říci, že jste se uplatnil ve svém oboru. Na druhou stranu, pokud tyto znalosti nepoužíváte, pak se v tomto oboru neuplatňujete. Je možné, že máte široké portfolio dovedností a schopností, které jste dosud neuplatnil. Je také možné, že jste zjistil, že váš obor je širší, než jste původně předpokládal, a proto využíváte svých dovedností a schopností mimo původní oborové zaměření.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek