Rokio

Je porucha pokládání hloupých otázek? Pokud ano, tak která?

Uvědomte si, že hloupých otázek příliš není, i když nějaké existují. Daleko více je hloupých odpovědí.

Odpovědi
zjentek

Není hloupých otázek.

Rokio musíš na věc koukat z roviny neznámého. Pokud budeš na věc koukat jen z roviny všeobecně známého (jako na př. Filip), s řadou možných relevantních odpovědí se mineš a připravíš se tak o to výživné, tedy obohacující. Pak, padla zbytečná otázka 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Bez filozofií není nového, neboť při jednosměrném toku času známá neplatí. Zjentek.

Filip84

Pokud to děláš úmyslně, jako klon multitrolla Lgee, pak určitě: hystrionská, narcistická a / nebo dissociální porucha.

Pokud to neděláš úmyslně, tak může, ale nemusí, být: lenost, sobeckost, substandardní intellekt, poruchy autistického spektra, těch možností je (výčet rozhodně není taxativní).

Kelt

Nejsou hloupé otázky, ale při určité situaci nebo určitém publiku nemusí být každá otázka přijata. Jak se můžeš tak hloupě ptát?

aevul

Když se dívám na seznam otázek na tomto serveru, řekl bych, že hloupých otázek bylo položeno víc než dost a nejspíš jich je stále ještě dostatek. A odpovědi svou kvalitou často odpovídají kvalitě otázky. Nevidím důvod, proč na blbou otázku nedat blbou odpověď.

elkon

Ty zřejmě nejsi schopen posoudit kvalitu otázek, jinak bys nepsal stále dokola hovadiny. Většina takových otázek je od tebe. Do podobné poradny napíše běžný člověk tak jednou, dvakrát za rok, když opravdu hledá odpověď na něco (pro něj) složitého, ale smysluplného. Ale pár omezenců zde pokládá nesmyslné dotazy jako o závod. Tím jasně dokazují co jsou zač.