Rokio

Je podle vás horší patologický lhář, nebo bájivý lhář (mýtoman)?

Co je podle vašeho subjektivního názoru horší pro společnost? Trpí více okolí patologického lháře, nebo člověka trpící mýtomanií?

A která nemoc je horší pro toho člověka, který ji trpí?

Nejlepší odpověď
da ny

Nebezpečnější (horší) je patologické lhaní.
Pokud lháři nelžou jen ze zvyku, mohou někým ze svého okolí cíleně
manipulovat, ubližovat, poškozovat. Takový sociopatr je nebezpečné zlo.

„Baron Prášil“, pohádkář mnoho zla nenadělá. Možná je spokojenější.
Zákeřný patologický lhář bude větší morous :D

Další odpovědi
Vojta24

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. … https://youtu­.be/DeWdBuW1-oA?t=190

Drap

Mě to vychází stejně.

zjentek

Mýtus je mýtus, co na něm chceš více nalhat?

Jako pokud nemáš problém bravurně prolhat i mýtus, no tak to už ti doporučuji nějaký nový, vlastní náboženský směr.

df

Nevím, co je pro tebe horší