Rokio

Je podle vás důležitější, jak se člověk chová a co umí, než jaké má IQ?

Podle mě IQ vyjadřuje z velké části jenom, jak moc člověk dokáže vyplňovat IQ testy a vyjadřuje logické myšlení člověka, ale nic neříká (nebo jen z velmi malé části) o schopnostech a chování člověka.

Nejlepší odpověď
quentos

Vždyť to ví snad každý, říkal to i předseda Mensy na IQ testech. IQ vyjadřuje jen jednu z mnoha složek inteligence.

Další odpovědi
anonym

Na druhou stranu laskavý naivní blbec je taky docela pohroma, zvlášť když se blíží parlamentní volby například 🙂

yuko

A je spravne.