Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Dne 9. listopadu 2013 nás opustil Michal Kolesa

Dne 9. listopadu nás opustil jeden z našich uživatelů, a to Michal Kolesa. Nyní se internet hemží zprávami o jeho umrtí, a tak na dotazy některých uživatelů Vám tedy tuto zpravu potvrzujeme a prosíme, aby se tu nerozváděly zbytečné diskuze, jako se některým již podařilo, pro každého znamenal něco jiného, ale důležitou věcí bylo, že zde pokládal různé dotazy a obohacoval tak tento portál. Tak prosím uctěte jeho památku a neřešte tu zbytečnosti, když už se nemůže bránit. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 19Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, mosoj, iceT, johana 56, Awer, Bublinnka, Hlada, Drap, Sůwa, štamgast, briketka10, RyuzakiKate, anonym, cochee, vivatisCZ, gagaga, Nazdar Bazar, Frogman před 3788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Awe: Není to divadlo, věř mi že kdybys umřel třeba ty, tak mě to bude absolutně šumava, ale jeho smrti je mi skutečně líto, protože se vždycky choval slušně, neurážel, a ani urážky na jeho osobu nijak neoplácel a myslím že nějaký podlosti nebo podrazu snad ani nebyl schopen, o to víc nechápu ty tvoje nenávistný příspěvky na jeho konto, kterýma si bombardoval poradnu u každýho jeho příspěvku a pokračuješ s tím i po jeho smrti. A pokud je to jen proto že ti vadily jeho otázky, tak tě upřímně lituju.

A v tom že si na něj nikdo z nás za tejden ani nevzpomene se snad ani nemůžeš víc mýlit. Ano, byl „jinej“, a to je nejspíš to co ti vadí nejvíc, protože takových jako ty jsou miliony.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Čest jeho památce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Smutné je to, že zemřel mladý člověk a nehodlám se pozastavovat nad jeho duševní úrovní, za kterou nemohl, proto buď mu země lehká…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Odpovědi.cz nabádají k nediskutování a proto vyvolávají diskuzi.
Navíc jsou zde nějaká pravidla na vkládání příspěvků a nemyslím si, že by toto byla otázka…
PS: Michal mě bavil, takže mi to je líto i když jsem ho osobně neznal. takže … RIP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Snad se v nebi blaženě dívá na plavající ženy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Nezlobte se na mě,ale znal ho někdo osobně?Jestli ne a znáte ho pouze přes net,tak nechápu smysl vaších příspěvků.Nemám důvod uctívat něčí památku když dotyčného neznám.Na světě umírá každý den hromada lidí a nikdo z vás netruchlí i když je znáte stejně jako Kolesu.Tohle co zde mnoho z vás předvádí je k pláči.Neznal jsem Kolesu,v realném životě bych asi ani nechtěl znát,pil mi krev s otázkama,které pokládal vyloženě jako spam a zbytečnost s nulovým IQ.I když o mrtvých jen dobře.Byl to asi jeho styl humoru.Teď mu je na 100% lépe i bez vaších „truchlících“ keců.Za týden si ani jeden z vás na něj nevzpomene tak tady nehrajte divadlo.

PS:tohle jsem už nemohl nenapsat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Avatar uživatele
www

No to Vám ale s prominutím trvalo!
Ale proboha proč jste hned neudělali těm diskuzím přítrž?

Doplňuji:
Děkuji za Vaši reakci interní poštou, nestává se to zde tak často. Škoda, že nemám možnost tou cestou odpovědět, proto jen sem.
Chápu Vás pane a beru to.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Upřímnou soustrast přeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

Já myslím, že moje pocity z jeho úmrtí dobře shrnuje tenhle článek.
http://respek­t.ihned.cz/del­nici-kultury/c1-61213560-se-smrti-michala-kolesy-prisel-cesky-internet-o-svou-nevinnost
Skutečně jsme přišli o trochu té nevinnosti na internetu – nikomu svou existencí neubližoval. Někomu možná vadil, ale jsem si jist, že každý někomu někdy vadí. Rád bych tedy vyjádřil upřímnou soustrast. A ano, myslím, že nám bude chybět ještě za rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

Odpočívej v pokoji, Michale.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kukucz

Kolísko jedno nám umřelo? To je škoda, já ho měl docela rád :(
Tak třeba někdy nashle Míšo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awer

Dozvěděl jsem se až teď a musím říct, že jakkoli jsem příspěvky zdejšího „Michala Kole“ sledoval spíš okrajově, takovou legendu Internetu jsem samozřejmě registroval už dlouhá léta. Ta zpráva mě doopravdy sebrala, ani nevím proč tolik, asi že takových lidí je opravdu málo.. Rest In Peace

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nedalo mi spát abych nereagoval na jeho údajnou duševní nemoc schizofrenie. Touto nemocí netrpěl, byla mu prostě přidělena. Skutečný nemocný by se vůbec na internetu neprojevoval.

před 3787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jikra

Pro HonzikPernik: nic ve zlém ale chtěl bych jen podotnout takový detail, že upřímná soustrast se nepřeje ale vyjadřuje.

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Občas mě Michal psával interní poštou. Všichni víme jaký byl, jaké měl problémy. Přesto si myslím, že byl velmi přínosným a zábavným uživatelem těchto stránek. Je mě z toho smutno, měl jsem ho rád.

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Pro spoustu lidí bude MK stejně „nesmrtelný“. Když mám chuť si večer navléknout do postele ponožky, nutně si na něj musím vzpomenout a co teprve v bazénu…Nemusím ho znát osobně, aby můj život nějakým způsobem neovlivnil. Teď je mi smutno, časem to snad budou vzpomínky úsměvné 🙂

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

vy si dávate do bazénu ponožky?
michala by to potešilo, ale určite by to v ňom podnietilo ďalšie otázky.

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jikra

Zlatá slova. Děkuji

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek