autacek

Je pes a kočka ze zákona totéž? Třeba na pískoviště, kde je psům vstup zakázán?

Nejlepší odpověď
Dochy

Kočka je kočka a pes je pes…
Kočky jsou od přírody samostatná až toulavá zvířata, kterým před vstupem na pozemek můžeš zabránit jedině tak, že jej celý oplotíš – i zhora. Na pískovišti je můžeš buď odehnat, nebo v době nepřítomnosti přes pískoviště natáhnout plachtu. Kočkám jsou cedule zpravidla fuk.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… pes je inteligentní, ten to po přečtení pochopí, kočka skočí stejně přes plot …

marci1

Ze zákona to jsou zvířata. Kočky se venčit nemusí, i když přibývá chovatelů koček, kteří své miláčky venčí. Není to jednoduché.
U nás na hřišti+pískovišti je „Zakázán – vstup se psy a jinými zvířaty“. 🙂

Hungalabunga

Pes je pes, ale když tam přijdeš s opicí tak opice je opice.

cukrar

ze zákona ano.