FlAsh_7

Je ostuda, když maturant odmítne jít na maturitní ples?

Nejlepší odpověď
Edison

Osuda? Ne. Ukazuje to spíše něco o jeho charakteru. Podle toho k němu pak budou ostatní i přistupovat v jiných oblastech života.

Další odpovědi
Kelt

Je to společenská událost a záleží na rozhodnutí každého jednotlivce. Trestaný za to být nikdo nemůže, záleží na skutečném důvodu. Nemožnost se dopravit domů, možnost konfliktu s jinými spolužáky nebo kantory.

Dochy

Nezvyklé, ale je to jeho věc… Když k tomu má důvod…

Rokio

Není to ostuda. Ostuda je neúspěšně absolvovat maturitu, pokud se jedná o zdravého člověka. Zvlášť hanbou to je, pokud se maturant moc neučil, či týden před maturitou proflákal.

DoTazatel

Každého věc. Nikdo nemusí dělat nic, co sám nechce.

cochee

Já jsem taky nešel… Bylo to doteďka na mě poznat jakožto ostudná událost?

Mc Merkurion

@Rokio: … bych řekl, že úspěšně neabsolvovat nejni ostuda, ostuda je neúspěšně absolvovat …

Rokio

Mc Merkurion: Děkuji za upozornění. Chybu jsem opravil.