zjentek

Je od tohoto webu hezkým dárkem k Vánocům 2018, že mně naložil na bedra už bezmála 21.000 bodů?

Nechci být nějak pyšný nebo tak, teď se to tady řešilo- otázka o smrtelných hříších.

Nejlepší odpověď
Anikitos

Nemachruj, už jen 19 000 bodů a mám tě… :'DD :D

Další odpovědi
Kepler

Web ti nenaložil skoro nic, to my! tak si to užij, boháči 🙂

Alesh

Co z toho máš? Kdyby se ty body aspoň daly prodat jako kryptoměna v kurzu ala bitcoin. 😉

aliendrone

JEN 21000??? Se divím, že ne 210 000!! Sám mám občas chuť při pohledu na Chewbaccu odhodit peněženku, hodiny i řetízek s mobilem etc. a zkusit, jestli umím zdrhat rychleji, než Usain Bolt! ;) :D :D

autacek

Tady něco smrdí.

zjentek

Alesh: Přepočítat je na peníze! To by byla hrubá chyba. Představ si- kolik asi lidí má asi peníze a kolik tyto body? Hm? Tak co je lepčí?

zjentek

Keplere ;) ;D ;D – tak jo!