Pkd

Je nutné vyměnit dveřní zárubeň?

Dveřní zárubeň je již namontovaná, ale je bez pantů. Nyní bychom chtěli pořídit dveře. Musí se to celé demontovat a koupit dveřní zárubeň s panty?

Nejlepší odpověď
mosoj

Podle foto se nejedná o klasickou obložkovou zárubeň ale pouze o obklad dveřního otvoru. Obložková zárubeň má jiný tvar, musí mít panty a možnost přidělání štítku pro západku kliky.
Je třeba použít správnou!

http://imgway­.cz/s/9dl

Další odpovědi
Drap

Podle fotografie to vypadá na obložku a ne na klasickou zárubeň. V tomto případě demontovat a buď nahradit novou obložkou, nebo na stávající připevnit panty,