Rokio

Je normální, že ani při psychotickém ataku jsem neměl nárok na volno?

Pokaždé, když jsem byl akutní psychóze, tak jsem musel dál chodit do školy/do práce. Neměl jsem nárok na neschopenku.

Zároveň jsem tu školu tehdy zvládal tak, abych nepropadal (první psychotický atak), při druhém psychotickém ataku jsem do práce (brigády) chodil a nešlo mi akorát stříhání kontaktů (nejsem si jistý, ale myslím si, že jsem tehdy dokonce dělal krátkodobě práci seřizovače, jelikož jsem byl šikovný a ta paní chyběla) a při třetím a zatím posledním psychotickém ataku jsem dál chodil do dílny, přičemž si nikdo na mě tam nestěžoval, plnil jsem normu a nedělal zmetky a ošetřující lékař (psychiatr) mi nedal neschopenku. Místo toho mi přidal nové silné psychofarmkum. Navíc mi cvokař řekl, že jsem při třetím psychotickém atak nic nespáchal. Nedopustil jsem se trestného činu. Nikoho jsem nenapadl.

Tady vidíte, že i při psychotickém ataku je možné plnit své sociální role a nikoho neohrožovat. Nikdy jsem nebyl ani obviněn z trestného činu a nespáchal jsem čin jinak trestný. Pouze jako mladistvý jsem se dopustil nebezpečného vyhrožování (dotyčná osoba mě ale předtím napadla) a možná stalkingu.

Předem vám děkuji za odpovědi, přeji vám hodně zdraví a příjemné počasí!

Odpovědi
Drap

je to normální

cappuccino

V kterem roce to bylo?