Rokio

Je normální, pokud fetišistu vzrušují velké nohy? A co třeba pánské nohy, pokud se jedná o muže?

Mně se na ženě líbí prsa, trochu zadek a i celkový vzhled. Mám rád ale již zmíněné nohy. Nelíbí se mi ale jenom to. Proto netrpím parafilií, pokud jde o fetišismus.

Je ale obvyklé, že mám rád, pokud jsou nohy nadměrné a trochu se mi líbí i pánské nohy? A je běžné, že se mi líbili nohy i 60 leté babičce?

Odpovědi
Filip84

„Neruš spánek Pipina a Berty s velkýma nohama!“

Svým způsobem ano. Jenže je to naprosto normální: někomu se více líbí větší zadek, někomu větší nárazníky, no a Tobě větší hnáty. Jestli se Ti nohy na šedesátileté babičce pouze líbily, nic divného na tom není, některé babičky jsou hezké, krása má spoustu podob. Pokud Tě přitahovaly nohy na 60 leté babičce, je to fetish: prostě Tě přitahují velké hnáty, no. Pokud Tě přitahují 60 leté babičky, je to sexuální úchylka, ale ne až tak neobvyklá, jak by se mohlo zdát.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Berta_s_vel­k%C3%BDma_noha­ma