Je normální, když přivezou pizzu už studenou? Může se před převzetím uždíbnout a případně hned reklamovat?

Odpovědi
MiKu

Určitě se může reklamovat. Záleží na provozovateli, co má třeba v podmínkách doručení, jako heslo „Vaši pizzu Vám přivezeme vždy teplou“ apod. Ani to nemusí hlásit, u dovozu pizzy se to předpokládá. Už se nám to stalo, vrátili jsme jí kurýrovi, nemuseli jsme ani uždibovat, stačilo sáhnout na krabici zespodu. Pizzu si odvezl a za hodinu přivezl novou, ještě se z ní kouřilo. Nevýhoda byla, že jsme měli hlad další hodinu a nemohli jsme nikam odjet, ale aspoň jsme měli pizzu teplou. Ale taky se nám jednou třeba stalo, že byla jedna pizza uprostřed nedopečená a druhá na okraji černá, fakt spálená, snědli jsme větší část a teprve druhý den se tam manžel stavoval, aby jim to řekl a uznali svou chybu, i když pizzu ani neviděli a dali voucher na pizzu zdarma.
Takže normální by to teda opravdu být nemělo.

Edison

Reklamovat něco před převzetím nelze vůbec nic. Lze jen nepřevzít, nebo převzít a reklamovat až po převzetí.