Samtibalfars

Je normální když lidé nemají základní povědomí o tom jak fungují věci které každou chvíli používají?

Už je mi nějaký pátek a nikdy jsem se o tom nebavil až dnes.

Žiju celý život v domnění že když by se někdo (kdokoliv) propadl například do 10 století uměl by většinu věcí které dnes používá vyrobit protože chápe jak fungují.

Jestli tomu tak není pak mi naprosto zamrzá mozek a nechápu jak lze žít ve světě o kterém nic jeho uživatel neví…

Odpovědi
elkon

Zbytečná spekulace, protože to nelze ověřit.