Rokio

Je normální, když jsem se učil na OA, tak jsem občas odpoledne si hrál s dětmi různé dětské hry?

Někdy po škole, nebo potom co jsem se naučil učivo do školy, tak jsem šel ven a několika dětmi jsem hrál například na schovávanou, na babu, předváděl jsem jim různé gymnastické triky (ty jednodušší) apod.

Je tohle v pořádku?

Odpovědi
Kelt

Kolik jsi měl roků ty v té době a jak byly staré ty děti? Pokud jsi měl 18 a děti byly ve věku 3 – 6 let, bylo by to divné. Pokud by děti byly ve věku 10– 14 let, je to něco jiného.

Drap

Proč ne. Zřejmě jsi hravý.

Rokio

Kelt: Měly kolem dvanácti let (v průměru).