Rokio

Je normální, co si o mně myslí jedna konkrétní uživatelka na tomhle webu o mém chování na škole?

Na základce, na OA, ani na SOU jsem nikdy nedostal ani napomenutí třídního učitele. Za celou dobu studia mi bylo uděleno pouze několik poznámek.

Na základce jsem měl vždy samé jedničky, nebo alespoň vyznamenání, na Obchodní akademii jsem odmaturoval s trojkama a jednou dvojku na obor Prodavač jsem měl v prvním pololetí samé jedničky a čtyři pochvaly.

Ona si snad myslí, že jsem nějaký superpadouch. Napište sami, je to z její strany OK?

poznámka: Na Odpovědi.cz je podle mě dost toxická komunita. Na jiných webech je to daleko lepší. Samozřejmě jsou na této webové stránce i slušní uživatelé, ale chování některých zdejších lidí je na pováženou.

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, je to normální.
Je to OK. Uživatelka může svobodně vyjádřit svůj názor. Stejně tak svobodně, jako Vy poládáte své otázky.
Otázkami, které zde pokládáte, kterými se prezentujete, často nejsou zcela OK 😉 Můžete na někoho, takovým projevem působit velmi podivně (i odpudivě).
Zabýváte se častěji, příliš sám sebou, školou, ze které jste dávno pryč. Co tím sledujete? Proč a za co bychom Vás měli chválit?
Za to, že obcházíte nákupní košíky a automaty? Že tam vykrádáte a čekáte na peníze, které má najít náhodný příchozí, kupující? 😉

Na jiných webech jsou někteří uživatelé velmi neslušní, velmi agresívní., samé hádky a urážky.

Přirození inteligence, zdravý selský rozum, nutně nesouvisí se vzděláním Se školními výsledky už vůbec ne. Každá škola má jiné nároky. Na jedné ZŠ má žák samí výborné,
jinde by prošel s trojkami. Chvástat se s výsledky ze ZŠ, ZDŠ, může kde kdo.

Další odpovědi
cappuccino

Davam ti plne za pravdu, ze chovani nekterych lidi na tomto webu je na povazenou a ze kvuli tomu odchazi spousta lidi. Mozna by stalo zato, se nad tim zamyslet?

Drap

Nevím, co konkrétně si uživatelka o tobě myslí. Pokud tě nezná jinak než z tvých otázek a odpovědí, tak to zřejmě nic moc dobrého nebude, Nehledě k tomu, že uživatelka si může myslet o tobě co chce. Myslím jen že díky podobným dotazům jako je tento se její mínění může pouze zhoršovat. Koho myslíš že zajímá, jaké byly tvoje známky když jsi se učil prodavačem? Nikoho. Všem nám to je úplně putna.

GM

Na pováženou je TVOJE! chování a toxický jsi taky (skoro) jenom ty. Kdybys tady nebyl, chodila by na Odpovědi.cz spousta dalších normálních lidí, tak jako dřív. Můj názor.

Dochy

Nevíme, co si o Tobě myslí jedna konkrétní uživatelka a tudíž ani nevíme zda je to normální.

zjentek

Rokio, radši bych si zam*dal, ale přečtu si tvůj příspěvek. 🤷‍♂️