Rokio

Je neobvyklé, že mi táhne na 30 let a ještě jsem ani jednou nedostal pokutu?

Jedná se alespoň o plus?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádné plus to neni a nic neobvyklého také ne.

Další odpovědi
zjentek

NE! Tohle je tvé morální povinnost vůči společnosti! Společensky žádoucí a i ekonomicky výhodné je pokuty neplatit, od toho tady společnost není!

Filip84

Dva dny kladeš jednu otázku za druhou, z nichž +90% se týká Tebe: jsem já idiot, jsem já polovzdělanec, jsem já lepší, že jsem nedostal pokutu …?

Otravuje to, chápeš to? Otravuje! Ty nejsi zamindrákovaný, zanedbaný, pakoš, Ty jsi narcista! Neotravuj se sebou samotným.

Kdo víc žije, víc hřeší.“ Nevím už, čí citát to je, ale je to (až na ten hřích) pravda. Neřídíš, nepiješ, nekouříš, nesouložíš, tak kde bys měl dostat pokutu?

A jaké plus? Živíme Tě z daní my všichni, Ty jsi jenom koule na noze. Jasně, za to nemůžeš, ale namísto, abys si vážil, tak jenom kušníš, otravuješ a zevluješ. Tak jaké „plus“, kurwa drát!?

Nech toho, ne? 👿👿👿