Laďa99

Je někde definován příplatek za práci na více strojích současně?

Jedná se o CNC stroje a mám z obsluhy přejít na dvojobsluhu. Dvojnásobný plat asi nedostanu, ale něco bych měl dostat, ne? Je to někde definováno?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne neni, může to být upraveno pouze interími předpisy konkrétní firmy

Další odpovědi
Klaproth

Takový příplatek ze zákona neexistuje. Prostuduj si svou pracovní smlouvu, její přílohou zhusta bývá dodatek zvaný Popis pracovní funkce.Tam bys měl mít definováno, co a za kolik děláš.

anonym

Stejně jako programátor nedostane příplatek když nafasuje firemní notebook, tedy v podstatě druhý stroj na kterém může programovat 🙂

Mc Merkurion

… tak jako kopáčovi, když k lopatě přidaj krompáč >>> vše záleží na pracovní smlouvě …