Rokio

Je nějaký zločinec z historie více bezpáteřný než Lucifer, jak ho popisuje Bible?

Pokud bychom vzali toho nejhoršího a nejnebezpečnějšího člověka, který kdy žil, byl by pořád na tom morálně lépe než Lucifer, jak si ho představují křesťané?

Odpovědi
Roman71

Žádný lidský zločinec se nevyrovná v tom, co má na svědomí padlý anděl, který je v Bibli nazýván Ďábel a Satan. Nevím, jak si tohoto padlého anděla představují ostatní, ale nikdo bezcitnější a zvrácenější na Zemi neexistuje. Jediné pozitivní na tom je, že jeho působení nebude trvat do nekonečna. Satanovy dny jsou sečteny a jeho působení bude brzy Bohem ukončeno.