BurTon

Je nějaký zaručený lék na žárlení??? :(

Odpovědi
rtepp

Není !!

Berušinka

Hele, není! Mám s tím bohaté zkušenosti – žárlivec je žárlivej a takovej prostě bude…ta druhá polovička ale musí nastavit nějaké mantinely tak, aby ho alespon trochu korigovala (snad je tam měkký) =D – což je můj případ
Doplňuji:
arygnoc : Určitě to jde, pokud se nastaví mantinely a je v tom důslednost, tak je vše ok – pokud je to taková zdravá žárlivost (důkaz toho, že o tebe nechce druhá polovička přijít) – pokud ty mantinely nefungují, tak je to už na „bohnice“ – ale to je fakt zlomek případů.

  • iv-: Co máte pořád s tou ošklivostí?! To je hrozný Vás poslouchat =D … nikdo není ošklivý – vždycky se najde někdo komu se líbí =) a proto není ošklivý =P =)

arygnoc

rozchod.
Doplňuji:
žárlivost se nedá omezit, upravit, korigovat.
je nebezpečná (pro oba), dokonce i smrtelně.

jednoznačně rozchod.

tom004

Napadá mne jenom,smrt.

led

Vernosť

anonym

Ja znam jeden recept. Na me nikdo nikdy nezarlil. Je to jednoduche . Najdi si hodne , ale opravdu hodne osklivou zenskou a na ni zarlit urcite nebudes. Ver mi , mluvim ze sve vlastni zkusenosti. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Berusinko , jeste se nikdo takovy nenasel. 🙂
Vlastne jo : Mam 2 syny. Ale to zrovna vypli proud !!

jennysh

Najít jsi druhou drahou polovičku,o které víte,že vám vždy byla na blízku a která o vás stojí.Protože ví,že vy jí za to stojíte.

Andělé

Žárlení je vášen.Je krásná až omamující v milování,ale kdo překročí její hranici,je velmi nebezpečná.Zdravá žárlivost je přirozená,ale vášnivá,až chorobná svede člověka z cesty a táhne ho níže a níže..Začněte na sobě pracovat.Musíte se naučit mít sám sebe rád,vážit si sebe a věřit si.Hledejte v sobě to krásné a často si to uvědomujte.Je to velmi těžká a dlouhá cesta,ale stojíte přeci za to,abyste se posunul dál.Ten,kdo tyto hluboké hodnoty v sobě našel,je uvnitř svobodný a od žárlivosti odpoutaný.Přeji,at se Vám podaří nad ní zvítězit.Hodně štěstí:-)

venkovan

Násada od krumpáče na zádech žárlivce.

Děda Louda

Žárlení není nemoc, nýbrž blbost. A na tu lék taky není.

tuCZek

nejlepší lék je pořádně pohubě :)

žolik

Od žarlivce moc daleko,rovná se peklo na zemi.Mam za sebou krutou realitu,už štastně rozvedená stále přetrvává jen to že se můžem potkat.