FlAsh_7

Je nějaký web/video o autech, ze kterého by úplný analfabet získal základní přehled?

Nejlepší odpověď
elkon

Analfabet neumí číst, tak asi těžko.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Elkon: Čistě pro informaci, video jsou obrázky a mluvené slovo. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Dobrá připomínka, holt jsem přežitek z dob, kdy se ještě psalo. Nicméně protože čtení příliš „zatěžovalo“ webové návštěvníky, přirozeně se od něj v čím dál větší míře ustupuje. :)

Úplně mě konsternují OBRÁZKOVÉ návody na pytlíkových polévkách apod.
Aby pro ně bylo místo, tak všechen text MUSÍ být napsán fontem velikosti max. 3, raději od DOST menším. :(