Complex

Je nějaký online test, aby člověk zjistil, zda netrpí epilepsií, že by na něj třeba blikaly nějaké obrázky, videa?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že nic podobného neni. I epilepsie má několik forem. Pro určení je podle mne nezbytný odborník.

Další odpovědi
ivzez

Jako by nestačilo, kolik lidí je v oblasti zdraví ochotno dát
na rady nekvalifikovaných laiků v různých poradnách!
Ještě byste jim umožnil, aby si sami stanovovali diagnózu?

Naštěstí jsou (zatím??) tvůrci i provozovatelé webů z oblasti
zdraví natolik odpovědní, aby nic takového neumožnili.