Avatar uživatele
jirka F

Je nějaké vaše tajemství které si odnesete do hrobu?

Nebo do krematoria nebo podle toho kam vás po smrti dají.

Zajímavá 0 před 103 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Ano, ale dnes už to nemá pro nikoho žádný význam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Asi ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

  1. Jak mohu vědět, co si odnesu, nebo neodnesu, „do hrobu“, když nevím jak a kdy zemřu? Život mne naučil „nikdy neříkej nikdy“, proto nevím, jaké okolostojíčnosti mohou nastat, kteréžto způsobí, že svý – případný – rozhodnutí změním. Ano, věděl-li bych, ku příkladu, že mám raka a zbejvá mi 1–2 měsíce života, pak, snad, možná, bych byl s to na Tvou otázku alespoň rámcově odpovědět, ale (pro toto) bohužel, já jsem celkově zdravý.
  2. Přemýšlet nad zítřkem je nesmyslné, protože neexistuje. Žiješ teď a tady a jedině tím, co uděláš teď a tady můžeš změnit (případný) zítřek, pozítřek nebo to, co bude za rok. Pouze a jen tím, co uděláš teď a tady, proto je nezbytně nutné se soustředit na jakoukoli činnost, jakou děláš a vážit, jakou činnost budeš dělat, co / koho si připustíš do svýho života, a co / koho nikoli. Přemýšlet nad něčím podobným, pokud Ti teda není 70+, tam je to relativně logické a přirozené, je pathologické myšlení, mrhání časem, životem. Akorát Ti potom z toho hrabe: tak si potom nestěžuj! 🙄

Sorry, nehovoříš řečí mého kmene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Tajemství existence, života a boha/božstva.
Ale jinak jsem věčný a nesmrtelný, takže si nic nikam neodnesu.

(elkon někoho zabil, beztak).

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Prý: „elkon někoho zabil, beztak“! Hej, Ty mu dáváš sodu! 😂😂😂

Avatar uživatele
Disraeli

Nj. 😂

Avatar uživatele
Hejhej

ja ano ale dobry zert protoze chces zjistit nase tajemstvi:-P

Avatar uživatele
Filip84

Hejhej: Na tos, laskavě, přišel jak?

Otázka není položena: „sdělte mi své tajemství, které si s sebou odnesete do hrobu!“, ale „máte tajemství, které si odnesete do hrobu?

Ergo, Tvůj závěr, že „chce zjistit … tajemství“, není ničím podložená domněnka: možná chce, ale možná stejně dobře nechce, musel by se přiznat, jinak to nezjistíme, a do tý doby je bezpředmětné se tím zabývat a bláhové mu něco podsouvat!

Nový příspěvek