slevin

Je na světě nějaké bezpečné místo s bankomaty, kde se dá vyžít s 300 euro měsíčně?

je nejake misto na svete, kde se da vyzit za 300 euro mesicne a jsou tam bankomaty a je tam bezpecno? (Afrika, Stredni Amerika, Jizni Amerika)

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Kdyby nebylo zbytí, já bych to v Česku zvládnul – je to zatím docela bezpečná země, bankomaty tu taky jsou a zdaleka bych nebyl sám, kdo tu za ty prachy vyžít musí.

Další odpovědi
Brblal

Já zůstávám v ČR, jsem tady zvyklý. Jak píše auťáček o Asii, tam bych žít rozhodně nechtěl, mají tam naprosto jiné zvyky, uctívají (pro nás) nesmyslné věci, oni jsou to drobnosti, ale kdo tam žije, nastupuje i do metra a vlaků úplně jinak než my tady (nebo než by bylo logické), myslím např. Taiwan, Hongkong, J. Korea. Všechno je tam zdlouhavé, podle dávných tradic a zvyků. Všude samé symboly, přání, vše je velmi složité. Já bych tam nechtěl být ani náhodou. Jen jako turista, návštěvník a jen krátce.

autacek

Spíš bych s ohledem na bezpečnost a stabilitu sázel na Asii.

zjentek

Těžko, všude je dnes člověk. A kde není, sežere tě šelma. Ale zkus Indonésii, za ty prachy tam budeš králem a na větších ostrovech budou i ty ATM. Horší to však bude s vízy ;)