Complex

Je nějaká etika ohledně času opilosti na silvestra?

Nejlepší odpověď
Kepler

Být střízlivý na Silvestra je krajně podezřelé.

Další odpovědi
aliendrone

Dokonce i na Silvestra považji chlastání před polednem za nepřiměřené, před 16. hodinou za diskutabilní. (vyjímkou jsou příležitosti, jako svatby apod.) ;) :D

Edison

Nezaměňovat opilost s konzumací alkoholu. Konzumovat alkohol v mezích zákona a slušnosti… a jsme u toho… Opilost je ve slušné společnosti vždy považována za osobní selhání při požívání alkoholu. Tak asi tak.

ivzez

Ti, kdo na Silvestra pracují, by s alkoholem měli
počkat až po skončení pracovní směny.

Já jsem každoročně na Silvestra střízlivá
a nijak podezřele si nepřipadám. ((–: