Je nějak nebezpečne, když CHEMOPRENEM slepím krytku v aute u pedálů (myslím hořlavost a tak)?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Auto je plné hořlavých dílů a tak, takže nějaká trocha chemoprenu už situaci nezachrání.
Pokud ta krytka je jen krytka a ne nějaký díl-bezpečnostní prvek, tak bych se vůbec nebál.

Další odpovědi
venkovan

Soudím, že krytka bude z plastu. tak je otázkou, zda ten plast chemoprén slepí. Možná, že by nebylo od věci krytku zevnitř vyztužit nalepením nějakého vhodného materiálu.

Děda Louda

Pořádně větrej.

BandiOl

K tomu, aby hořelo jsou nutné tři věci:

  • hořlavá látka
  • oxidační činidlo
  • dostatečná iniciační energie

Pokud kteroukoliv eliminujete, nehrozí požár.
Takže máte lepidlo, máte kyslík ze vzduchu. Pokud ale nebudete kouřit, nebo dělat pokusy s otevřeným ohněm, pak můžete klidně lepit.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/