Avatar uživatele
anonym

Je neetické snídat pivo?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 2029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč? Záleží pouze na chuti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pokud se přestěhujete do Itálie, tak si můžete dát k snídani pivo, respektive pomazánku z piva , která dodá energii na celý den. Má určitě dostatek vitamínu B.

„Pomazánka „Birra“ je prý vynikající s tvrdým sýrem, ale hodí se také jako náplň do koláčů a moučníků. Existují dvě varianty, lehčí ze světlého piva a těžší z tmavého speciálu. Obě mají sladkou chuť a obsahují podle výrobců čtyřicet procent piva. A to buď tmavé Omid nebo světlé Greta.“

http://zpravy­extra.cz/maga­zin/pro-muze/konecne-je-tu-poradna-snidane-pro-muze-pomazanka-z-piva/430

Můžete začínat den pivem, pokud bude pracovat jako ochutnávač piva., i když to bude určitě jen lok.

U nás se pije pivo spíš k obědu, k snídani se prodávalo v dobách minulých, když se v bufetech nabízela gulášová či dršťková polévka a pokrm se zapíjel pivem. Zřejmě nikdo neřešil, že alkohol je po ránu nebezpečný, že mohlo dojít k úrazu. Jenže není žalobce, není soudce.

Někdo si dá ráno pivo, které mu pomůže se nastartovat, když to den předem s pitím přehnal.
-----
Záleží ma tom, co považujete za etické. Uvědomit si, že možná pojedete autem, nebo při náročné práce reagujete pomalu atd. Je třeba vzít na vědomío, že i pití piva má svá omezení Alkohol škodí a vytváří se na ně zvyk.

Pokud někdo pracuje a ráno vypije pivo, nepovažuji to za vhodné.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Normálně to nedělám, ale jednou jsem si dal cestou na pohřeb pivo ráno v 6:00 na nádraží a máti si myslela ( já měl 19 let), že se tam složí, když mne viděla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek