Rokio

Je muž z krimi článku, který havaroval v opilosti s elektrokolo­hěžkou, alkoholikem?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-opilec-na-elektrokolobezce-na-jesenicku-havaroval-skoncil-v-nemocnici-40471634
zdroj: novinky.cz

To, že byl opilý a navíc něco provedl v podnapilém stavu, z něj přece nedělá alkoholika. Nebo snad ano?

Odpovědi
Filip84

Alkoholismus je nemoc, nemoc diagnostikují lékaři. Tečka. Co si kdo o tom myslí je nepodstatné, nemá si co myslet. Můžeme se bavit, u nějaké nemoci, o pravděpodobnosti, možnosti, ne o tom, jestli je nebo není: od toho jsou lékaři!

Blbý dotaz. A furt dokolečka dokola! 🙄🤓

plebs

Někdy u někoho to může být polehčující okolnost