weaa

Je možný přestup na jinou SŠ s 3 trojkami na vysvědčení ze SŠ, na který právě studují?

Dobrý den.
Právě studují v 1. ročníku SŠ s chemickým zaměřením, ale studium chemie zde mě nebaví. Chtěl bych proto přestoupit na SŠ se stavebním zaměřením, bojím se ale, že u toho neuspěji kvůli zhoršenému průměru, který mi vychází v pololetí na SŠ. U přijímacího řízení jsem uspěl s 95/100 body za vysvědčení ze ZŠ a 40 z matematiky + 36 body z češtiny. Chtěl bych přestoupit na jinou SŠ po dokončení 1. ročníku na své škole a nastoupit do 1. ročníku jiné školy. Je to možné s mým vysvědčením ze SŠ? Popřípadě máte k procesu přestupu nějaké rady?
Děkuji.

Odpovědi
elkon

Na jinou školu je možné přestoupit po dohodě s vedením dané školy.