zjentek

Je možno zamrazit pečivo s tvarohem, pudinkem a ovocem?

Konkrétně jde o meruňkovou kapsu a nějaké mřížky – jahodovou s tvarohem a taky nějakou s pudinkem.

Nejlepší odpověď
nyjono

No ten tvaroh nebo pudink … nevím. Má to v sobě dost vody a pravděpodobně to změní strukturu.
Jedlé to bude, ale chutné?
A ta meruňková kapsa, není náhodou dopečená ze zmrazeného polotovaru? To by taky asi nebylo nic moc znovu zmrazit.

Další odpovědi
Petr Kaňa

Zmrazit lze. Ale chuť nezaručuji.

Dochy

Vyhnul bych se tomu. Zdravotně nezávadné to nejspíš bude (pokud to bylo nezávadné před zmražením) ale nevěřím tomu, že se to neprojeví na kvalitě. Ale já jsem na tohle cíťa. Považuju za zvrhlost zmrazovat i chléb, stejně tak jej balit neprodyšně do igeliťáku. Radši budu žvýkat tvrdé kůrky než to co se vyndá o dvou dnech z igelitu.