plebs

Je možno v ČR uzavřít manželství s kozou?

Proběhlo tiskem chalán se zamiloval do kozy poté spolu souložili později měl chalán obavu zda od kozy nechytil AIDS tak se obrátil na odborníky.
Kolega štamgast má názor, ve škole jsem chtěl být řidičem, strojvedoucím, letcem popelářem nevím jak se pohlaví bude vyvíjet do budoucna nyní těch pohlaví je okolo sedmdesáti lidská práva se dodržují a pokud ochránci zvířat nebudou mít námitku neměl by to být problém.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ještě ne. Ale libralismus k tomu směřuje. ;) Svoboda/volnost ke všemu. V mravech, sexualitě, získání a vlastnění zbraní, k vládnutí/mandátu, k urážení, napadení, ničení, poškozování druhých, ke kriminalitě, k zabíjení, svoboda klamat, podvádět, dopouštět se nekalostí – pro ziskuchtivost. Apod. Prostě volnost.
První s tím však musí přijít USA, nejsvobodnější země, pak teprve to přijmou ostatní státy v civilizovaném a vyspělém světě. :D

Snad nechceš pedofilům, zoofilům nebo nekrofilům upírat jejich práva a svobody? :D jejich nádobíčko patří jen jim a láska je láska. A kdyžtak jde „jen“ o sex a uspokojení. Že třeba na nekrofilii se dá dívat jenom pohoršeně? Všechno jde liberálně zdůvodnit a ospravedlnit. Ani smrt je nerozdělí; smrt není překážkou; pořád se dotyčnému líbí; bude to brát jako kompliment, že i po smrti ho vzrušuje; mrtvému už je to stejně jedno (není potřeba souhlasu). Atd.
Zvířata? Láska, která překročila jistou hranici; někteří už stejně berou zvířata za svoje největší miláčky a rodinu; je to přirozené; popřípadě jen ukojení momentální nadrženosti; když je (ta zvířata) k tomu nenutí; a i kdyby, tak se zvířatům dějí horší věc, užitková zvířata, chovaná v „nelidských“ podmínkách, zabíjená, porcovaná a zkonzumovaná; některé ženy si tam stejně strkají kde co, co vzdáleně připomíná penis (plast, kov, dřevo, kámen, ovoce, zelenina), tak zvířecí penis nebude až taková výjimka; otěhotnět z toho stejně nemůžou. Atd.
Všechno de, když se chce. 😂 Hlavně v liberální společnosti. Brzy na to dojde. Je to jen otázka (času), kam až ty mravy zajdou. A ano, je to především „jen“ otázka mravů.

Další odpovědi
aliendrone

Vzhledem k tomu, že legislativa je neustále „in progress“, tak co vše je dnes možné NEVÍM! Venkoncem když dovolili, aby si nějaký chlap vzal TOHLE: https://cms.par­lamentnilisty­.cz/image.ashx?w=632&­h=307&f=IMG_5073_63798­0425847523500­.JPG&id=173063 😮 a ještě z toho udělají předsedkyni Posranecké sněmovny… (i když na druhou stranu to může ledasco vypovídat o tom, jaká individua si tam válí šunky). 😉 😁 😁

elkon

To může napadnout jedině magora.

Drap

ne

da ny

Snad jen, když si ji vezme „vůl“ nebo nějaký starý kozel 😉