hapiky

Je možné, že vznikne lékařská specializace doktor koronavir?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to nutné. Už existují specializace „virolog“ a „epidemiolog“, které mají širší záběr než jen na pouhé koronaviry. Viry jsou jako okupanti: přicházejí a pak zase odcházejí.

Další odpovědi
Drap

Ne, je to nesmysl

Arne1

Blbost. Stejně tak nemáš specializací na chřipku

Ametyst

Když má medicína přes 80 specializací pro jedno lidské tělo s jedním krevním oběhem, ani bych se nedivila.

elkon

Kravina.