Avatar uživatele
anonym

Je možné ,že řidičský průkaz odebraný v srpnu 2009 na 1 rok má být vrácen až v prosinci 20010?

řidič byl vybodován!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud vám to tak správní orgán sdělil, tak vidíte, že to možné je. Hold některý rok má i víc než 12 měsíců. Buďte rád, že ho dostanete pod stromeček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

samozřejmě, to je zcela možné, nebo jste se domníval, že 12 mesíců a jeden den a dostanete řidičák zpět?
To se musíte zdokonalit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Hm,tak to se tedy naceka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Zkusím odpovědět řečí paragrafů :-)

Netuším z jakých zdrojů či listin čerpáte informaci, že vám bude ŘP vrácen právě v prosinci 2010.

Každopádně platí, že žádost o vrácení ŘP jste mohl podat teprve až teď v 08/2010 (tedy po uplynutí 12-ti měsíců ode dne pozbytí ŘP) a pokud byste současně se žádostí předložil i doklad o přezkoušení*), tak by teoreticky vaše žádost měla být vyřízena nejdéle do 30ti dnů (viz § 71/3 správního řádu), takže nejdéle v říjnu 2010.

Ale asi je vše trošku jinak, že ?

-------
*) Doklad o přezkoušení může být i 60 dní starý, takže jste si mohl toto přezkoušení v klidu zajistit s předstihem

Zdroj: http://www.zakonycr.cz/seznamy /500-2004-Sb-zakon-spravni-rad .html

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava