anonym1jsnsb

je možné, že mě matka udá, pokud jí rozbiju okno, nebo třeba pokud ji na okno poklepu kamenem. je to trestný čin?

ona mi taky rozbíjí věci, ničí mi boty, elektroniku. můžu ji udat?

Nejlepší odpověď
Drap

Může a ty můžeš taky, pokud jsi plnoletý a ty věci které ti ničí si koupil sám za své peníze.

Další odpovědi
Filip84

Dělej si co chceš, nás to nezajímá, ano? Neobtěžuj svými, skutečnými nebo smyšlenými, problémy své okolí, jsou to Tvé problémy, nikoli problémy Tvého okolí, ano? Není to naše věc, chápeš to? Není.

Savier

Tady jsi na špatném webu. Zdravím.

elkon

Dejte se vyšetřit u cvokaře, oba.