Kepler

Je možné, že kapr vycítí svůj konec?

Můj pětikilový Moby Dick ve vaně dnes řádí jako pominutý, dvakrát mě ošplíchl a dokonce se mu podařilo vytáhnout špunt za řetízek. Chovají se tak i jiná stvoření?

Nejlepší odpověď
hapiky

Jestli kapr to nevím, ale zvířata na jatkách určitě.

Další odpovědi
Palpatine

Veganští aktivisté tvrdí, že ano. A podle mě je to možné taky. Při nejmenším jim dojde, že není něco v pořádku, když se náhle z volného jezera nebo rybníka ocitnou ve velmi malém prostoru, kde je podstatně méně vody. Zvířata rozhodně nejsou hloupé. I lesní zvíře, které se chytne do pasti ví, že pravděpodobně zemře pokud se nezachrání.

zjentek

Zítra dopoledne jej vypusť na svobodu. Pokud jej zabiješ, hrůzné náslekdy činu si poneseš sám a tady ti nepomůžeme.

EKSOT123

Moc tomu nevěřím. Podle mě většina zvířat něco začne tušit až když k tomu mají nějaký vnější důvod. Na těch jatkách tam je to jasný.
Moby Dick si možná:

  1. spočítal 1+1, nebo
  2. problém je větší a přemýšlel bych o evakuaci,

c)je empatický, vycítil tvé jednostranné choutky – pojídání zvířat není samozřejmost, měl by ses mu omluvit, že lituješ hříchů kvůli kterým přišla na zem smrt i oběti zvířat.

  1. ryba pak je zvláštním symbolem křesťanství i zkratkou Ježíšova jména. Možná kaprňáka tvůj anděl strážný trochu popíchl v naději, že tě k tomu napadnou nějaké souvislosti v tento sváteční čas

Kepler

zjentek: takový sadista, abych ho pustil do Bečvy, opravdu nejsem.

zjentek

Tak promiň, já tu tvou otázku napoprvý nepochopil… to neřeš, taky si s ním někdy rád hraju ve vaně. ;)

zjentek

…takový otázky s jasným stručným a věcným popisem by se měli FAKT NOMINOVAT!!! ;) ;D ;D

zjentek

oprava: -mněli-

EKSOT123

nebo možná do třetice měly?..... tedy určitě souhlas. Napsal bych něco o svém býku na jatkách, ale možná jindy.

ivzez

Oprava: měly
(otázky jsou rodu ženského)

zjentek

Hm tak jo! Díky ivzez, i tobě eksote! Já zas slyšel, že ze života živí nevyváznem, i kdybychom jej brali vážně, víte? ;) Ono udělat z člověka debila, to nedá žádnou fušku. Ale udělat z člověka „člověka“, to už určitý úsilí vyžaduje. Ale o tom samozřejmě tento server není. Tento server je podle všeho určen „už uceleným“ lidem. Veselé Vánoce všem! ;)

Kepler

Palpatine: ten kapr je v malém prostoru možná už měsic. Rybářskými sádkami počínaje a káděmi prodejců konče. Řádit začal až dneska.