Je možné, že jsem měla mykozu?

Asi před měsícem mě hrozně svedilo tam dole. Svedilo to pár dní, žádný vytok nebyl. Prosím vas, je možné ze to byla mykoza? Protože to svedilo pár dní, nic jsem s tím nedělala a samo to zmizelo. Je možné ze ji ještě mám v sobě? A byla to vůbec mykoza nebo jen nějaké podráždění?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nemusela to být mykoza, mohly to být muňky, filcky nebo něco podobného. I to svědí.

Další odpovědi
agentpv

Niky v příští otázce napiš co máš zdravého.

Front

Někdo tady slíbil, že nebude otravovat a stále to nedržuje!!! http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-byla-zpusobena-tepava-bolest-v-prstu

Emefej

Nestraš hned s mykózou, třeba to byla pouze obyčejná kapavka.

zjentek

Nejprve třeba rozlišit, jestli to skutečně svědilo, píchalo a nebo jen svrbělo. U „tam dole“ může být v pojmech zásadní rozdíl.

da ny

Nejprve si ovaginílní mykoze něco zjisti…
http://vaginalni-mykoza.com/
Zřádka odezní jen tak sma od sebe, bez „léčby“.

gecco

Každou občas ´svrbí´…
😁

JájsemRaibek

Ale ji už nesvrbí :DDDDDD

gecco

Počkej, až dostane menzes – to bude dumat, co jí mohlo propíchnout nebo roztrhnout vaginální či děložní cévu…
___
Nedejbože, ža přijde o panenství – bude hledat v partnerově penisu špičatou (nebo zlomenou) kost…
😉

gecco

To zase přijde…
😉