Rokio

Je možné u soudu projevit lítost nad spáchaným neštěstím, ale zároveň nepřiznat vinu?

Bude to mít nějaký efekt? Můžete mi poradit, prosím?

Odpovědi
zjentek

Rokio ty mě to s tvou náturou nejspíše neuvěříš ale ano, můžeš litovat neštěstí, na kterém ses, ať už přímo či nepřímo, nepodílel 🤷‍♂️

led

Môžete priznať, prejaviť čokoľvek ale vyšetrovateľ musí vašu vinu dokázať!
Prejavenie ľútosti je len jedna z možných poľahčujúcich okolností.

elkon

Zeptej se AI, To je expert na tvé „hluboké“ myšlenky.

Kelt

Tak ty postřílíš půlku města, pak řekneš, že je ti to líto, ale vinu necítíš. Naopak bys chtěl, aby vinu nesl výrobce zbraní, nábojů, případně někdo z těch postřílených lidí.

Drap

Pokud jsi spáchal neštěstí, je zbytečné nepřiznávat vinu.