Zuzule78

Je možné studovat učnák dálkově a platí se za to něco?Je mi 20,byla jsem hloupá a ted bych si rada dodělala školu dálkov

Je možné studovat učnák dálkově a platí se za to něco? Je mi 20, byla jsem hloupá a flákala to, a ted bych si ráda dodělala vzdělání.Dálkově proto, že si přivydělávám brigádou a navic se mi nechce chodit do třídy s 15letýma.

Odpovědi
Bublinnka

Jde to, ale platí se. 1000–1500 měsíčně. Záleží na škole.