dust8

Je možné si domluvit předem bezkontaktní doručení formuláře sčítání lidu do schránky, když se nechce vyplňovat online?

Nebo to tak běžně funguje? Možná, že se musí předat osobně do ruky pokud se nevyplní předem online?

Odpovědi
JežíšKristus

Když se může psát na odpovědi, tak se může vyplňovat on-line.
Šetříme lesy 🙂

Arne1

Proč se někteří musí stále ptát na věci, o terých už se tisíckrát psalo ? Jen proto aby zde byly nějaké otázky ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.