Themeansar

Je možné realizovat globální měnovou reformu a po ní zavést novou globální měnu?

Před 70 lety byla v Československu měnová reforma a lidi tak přišli o svoje peníze, dneska je zase veliká inflace a zase lidi přicházejí o svoje peníze, plýtváme časem a penězi na nesmysly a následkem je; válka, inflace, měnová reforma atd. Bohatí okrádají chudé, bylo a bude.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Já neplýtvám časem ani penězi na nesmysly: nikdy bych se pod to plýtvání, které nám přinášejí ideologičtí poslové Vyššího Dobra ze Západu, nepodepsala. Dokonce ani nemám žádné zastoupení v Parlamentu České republiky, jako i další milion 400 tisíc občanů ČR.

Další odpovědi
Funna

motáš dvě věci, které spolu vůbec nesouvisí…měnová reforma ti peníze nepřidá, ale ubere a žádnou inflaci nevyřeší…tak jaký má význam???…to už můžeš zrovna napsat stejnou kravinu, že když máme málo peněz, proč si jich nevytiskneme víc!…navíc následkem inflace není válka, ale naopak následkem války je mimo jiné i inflace…a bohatí okrádají chudé?…takže za mřížemi je to jeden milionář, vedle druhého a není tam žádný asociál bez koruny…
až se rozjede naše ekonomika, ktará je bohužel navázána na německou, která je ale momentálně ve větší recesi než ta naše, tak se inflace zastaví, ale žádná měnová reforma nic nevyřeší…

Drap

Teoreticky ano, prakticky je to nemožné.

aliendrone

Jakákoliv REFORMA je VYLOUČENA. Právě současný měnový systém je ZÁKLADNÍM KAMENEM všeho systémového svinstva, jeho hlavní zbraní i zdrojem bohatství/okrádání ostatních. Čekat, že by se ho vzdal DOBROVOLNĚ je utopie. 😁